Grafik Tasarım

Rutinin dışına çıkmak, herkesten farklı olmak

Modern ve Çarpıcı

Grafik Tasarım

Güncel grafik tasarım, dizgi, grafik animasyon ve web tasarim yazılımlarını kullanarak çağdaş tasarımlara imza atan CemreMedia grafik tasarım ekibi, kurumsal kimlik tasarımından basılı materyal tasarımına; web tasarımından yazılım arayüz tasarımlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Tasarımcılarımız, soyut düşünme ve görselleştirme yeteneklerini tasarladıkları ürünlere yansıtarak hizmete uygun materyaller üretmektedirler.

Firmanız ya da kurum ve kuruluşunuzun kaçınılmaz ihtiyaçlarından biridir katalog veya broşürler… İsinizi, bakış açınızı, müşteriye seslenmedeki ayrıcalığınızı belirtir kataloglar. Broşürler ise; sunduğunuz mal ya da hizmeti sürekli güncellemelerle hedef kitlenize tanıtmanız ve bu sayede amacınıza ulaşmada daha hızlı adimlar atmaniz demektir. Iste bu noktada, ihtiyaciniza uygun çalismayi profesyonel ve çizginize yakisir bir sekilde size sunuyoruz.

Hazırlanmasını isteyeceginiz çalışma, hedef kitlenize göre dilediginiz dil yada dillerde olabilir.

Cemre Media, çalışmalarınızın ister sadece tasarım ve dizgi, isterseniz bütün aşamaları dahil olmak üzere (fotoğraf çekimi, metin yazarlığı ve içerik planlama, renk ayırımı, film, matbaa asamaları) üstleniyor ve size sunuyor. İşe başlama ve işin sona ermesi asamasındaki tüm işlemler ve anlaşmalar resmi olarak belgeleniyor ve karşılıklı varılan mutabakat ile işiniz güvence altına alınıyor. Böylece siz, bu alanda sıkça görülen aksaklık ve eksikliklere karşı bütün önlemlerinizi almış olmanın rahatlığı içerisinde oluyorsunuz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik çalışmalarına yönelik tasarımlar.

Basılı Materyal

Basılı Materyal çalışmalarına yönelik tasarımlar.

Dijital

Web, yazılım ve dijital platformlara yönelik tasarımlar.

Reklam

Reklam grafik tasarımları.

Broşür & Katalog

Broşür & Katalog grafik tasarımları.

Afiş

Afiş grafik tasarım ve baskısı.

Logo

Logo grafik tasarımı.

Gazete & Dergi

Gazete ve dergi tasarımı ve baskısı.

Promosyon & Vinil

Promosyon malzemeleri ve Vinil üzerine dijital baskı.